Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów biblioteka/aktualnosci-biblioteka/swieta-2018 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

10Każdemu z nas niektóre zapachy silnie kojarzą się z Bożym Narodzeniem. Większość dorosłych, wracając myślą do świąt swojego dzieciństwa, wspomina zapach jodły, sosny czy świerku. Polska tradycja bowiem nakazywała, by w domu stanęło świeżo ścięte drzewko. Inne zapachy, kojarzące się nam ze świętami, to aromat suszonych owoców, cynamonu czy pierników.

Aby nie umknęła niezauważenie magiczna otoczka świąt, 17 grudnia w bibliotece szkolnej odbyły się warsztaty, podczas których uczniowie wykonywali świąteczne stroiki, składali serwetki i malowali pierniki. Efekty ich pracy można obejrzeć w bibliotece. Serdecznie zapraszamy!

{galeria}biblioteka/aktualnosci-biblioteka/swieta-2018{/galeria}