5 grudnia,po raz ósmy, gościliśmy aktorów z DSC 2119aaa. Grupa jest międzynarodowym teatrem wędrownym z siedzibą w Pradze, w Czechach. Specjalizuje się w uczeniu języka angielskiego poprzez interaktywne przedstawienia teatralne oraz inne innowacyjne techniki. The Bear Educational Theatre pomaga w nauczaniu języka angielskiego poprzez interaktywne przedstawienia teatralne oraz warsztaty dla szkół. Przedstawienia wystawiane przez profesjonalnych aktorów są przeznaczone do oglądania przez grupy młodzieży szkolnej.The Bear Educational Theatre zawdzięcza swoją wyjątkowość pedagogicznemu podejściu, zdolności do podróżowania oraz przystępnym cenom. W tym roku szkolnym mieliśmy możliwość uczestniczenia w spektaklu "Opowieść wigiljna'.
M.Wojakowska