ReklamaTOR 06Wojewódzki Konkurs Reklamowy ReklamaTOR podsumowany!

29 maja 2018 roku w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku odbyła się Gala Finałowa Wojewódzkiego Konkursu Reklamowego ReklamaTOR, podczas której poznaliśmy laureatów konkursu, wyłonionych przez niezależne Jury Konkursowe pod przewodnictwem Pani dr hab. prof. nadzw. AJD Agnieszki Półroli:

Szkoły podstawowe/gimnazjalne:

Kategoria plakat/praca przestrzenna:

I miejsce ex aequo: Emilia Tutaj z PG w Gidlach oraz Patrycja Madej PG w Kamieńsku

II miejsce ex aequo: Maria Kowalska SP nr 1 w Tuszynie oraz Grzegorz Fijołek z PSP w Wielgomłynach

III miejsce: Zofia Zięba PSP w Kobielach Wielkich

wyróżnienie: Martyna Snochowska PSP w Pławnie

Zuzanna Kwaśniewska ZSP w Dobryszycach

Kategoria prezentacja multimedialna

I miejsce – Norbert Justyna z PSP nr 1 w Tuszynie

II miejsce – Mateusz Mirowski z PSP nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim

III miejsce – nie przyznano

wyróżnienie: Bartosz Piotrowski PSP nr 4 w Radomsku

Kacper Tokarski SP nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim

Szkoły ponadgimnazjalne:

Kategoria ulotka

I miejsce: Małgorzata Jóźwiak ZSE-E w Radomsku

II miejsce: Ewelina Staniucha ZSZ nr 1 w Zduńskiej Woli

III miejsce: Bartłomiej Szaliński ZSE-E w Radomsku

wyróżnienie: Hubert Supera ZSZ w Skierniewicach

Kategoria spot

I miejsce: nie przyznano

II miejsce: nie przyznano

III miejsceex aequo: Angelika Knychalska oraz Aleksandra Szymczyk z ZSE-E w Radomsku

Uroczystość uświetnili swoim przybyciem pan Grzegorz Szymczak - Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Radomsku, pani Agnieszka First - wiceprezes Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, pani Anna Kulikiewicz - Kierownik Działu Edukacji MDK w Radomsku, pan Patryk Kamiński - właściciel Drukarni Braci Kamińskich, pan Jan Skubisz - właściciel firmy Inkomet, pan Wojciech Wileczek - przedstawiciel firmy Finnoya, pani Irina Lastovjak - przedstawiciel OSM Radomsko, pani Anna Skubisz - właścicielka Restauracji Portofine.

Galę wzbogacili muzycznie uczniowie ZSE-E w Radomsku: Zuzanna Kochanowska​ i Sebastian Chwilczyński​ oraz absolwentka naszej szkoły - Nikola Karasek​.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom i ich opiekunom, patronom, partnerom i darczyńcom.

Zdjęcia: Julia Placzyńska (ZSE-E w Radomsku)