01Witamy!

Uczniu! Zapoznaj się z kierunkami kształcenia w Zespole Szkół Elektryczno – Elektronicznych w Radomsku im. prof. Janusza Groszkowskiego.

Po prawej stronie, w menu witryny, z pewnością wyszukasz ważne dla Ciebie informacje dotyczące proponowanych przez naszą szkołę zawodów.

Powodzenia w wyborze jednego z kierunków przyszłości! Czekamy na Ciebie!

Aktualna ocena naszej placówki

„Elektryk” - to wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesna, specjalistyczna, na bieżąco rozbudowywana i aktualizowana baza dydaktyczna. Nasi absolwenci odnoszą sukcesy, zarówno kontynuując naukę na studiach wyższych (polskich i europejskich), jak i podejmując pracę w zawodzie (liczne pochlebne opinie pracodawców, zatrudnienie w prestiżowych firmach krajowych i zagranicznych).

Zachęcamy uczniów oraz ich rodziców do podejmowania świadomego wyboru szkoły. W tym celu zapraszamy do analizy takich opracowań zewnętrznych, jak: raporty systemu ewaluacji oświaty www.npseo.pl, analiza edukacyjnej wartości dodanej www.ewd.edu.pl, czy ogólnopolski ranking szkół www.perspektywy.pl. W rankingu najlepszych techników 2016 nasza placówka znalazła się w gronie szkół, które uzyskały tytuł - „SREBRNEJ SZKOŁY 2016”.